OŠETŘENÍ PLETI LED TECHNOLOGIÍ

LED světlo v určitých vlnových délkách vyvolává řadu biologických reakcí: regeneruje, stimuluje buňky, podporuje syntézu elastinu a kolagenu. Spouští komplexní proces s  biostimulačním, protizánětlivým účinkem při odstranění akné a dalších problémech s pletí. Výsledkem je omlazená pleť a zpomalený proces jejího stárnutí. Pomůžeme Vám získat rychlé, bezbolestné omlazení a ošetření pleti, obnovíme svěžest, pevnost, hebkost a jas obličeje a dekoltu, zbavíme Vás nežádoucí pigmentace. V kombinaci s vhodným kosmetickým prřípravkem je okamžité zvýšení hydratace pleti.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ A KOLIK SEZENÍ BUDU POTŘEBOVAT?

Ošetřovanou pleť nejdříve odlíčíme, po té naneseme speciální sérum a spustíme LED přístroj. Ošetření trvá cca 20minut. Během ošetření máte na očích brýle, přes které je vidět intenzivní světlo. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, v kombinaci s vhodným kosmetickým přípravkem  je  okamžité zvýšení hydratace pleti. Doporučujeme 12 sezení, s frekvencí 2 ošetření týdně. Ošetření není bolestivé, spíše relaxační. Cena je vždy stejná 1 zóna 920,-Kč.

DOPORUČENÍ PRO DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ:

Dodržujte doporučený rozsah ošetření! Aplikujte doporučenou kosmetiku pro dosažení lepších výsledků a podpořte tak účinek absolvované procedury! Chraňte se před UV zářením krémy s vysokým ochranným faktorem.

OŠETŘENÍ SE NEDOPORUČUJE:

Lidem s hyperfunkcí (zvýšenou funkcí ) štítné žlázy,  epilepsií, cukrovkou, oparem, při nemocech srdce, po užití fotosenzitivních léků, tetování, po peelingu (od lékaře po měsíci, z kosmetiky 10 dní, domácí týden), alergii na sluneční světlo, neprovádíme těhotným, lidem s rakovinou .

 

OŠETŘENÍ PLETI LED TECHNOLOGIÍ

FORMULÁŘ / DOTAZ / POPTÁVKA

Všechny údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Provozovatelem kosmetických salonů No+Vello
pro Česko a Slovenko je společnost:
MORXIMO invest a.s.
Hvěvotín č. p. 530
783 47 Hněvotín
IČ: 293 99 947
info@nomasvello.cz