REDUKCE CELULITIDY LED TECHNOLOGIÍ

LED metodou posílíme a pročistíme lymfatický systém, snížíme tukové usazeniny a viditelně redukujeme celulitidu „pomerančovou kůži“.  Toto ošetření poskytuje vazodilatační účinek v hlubší vrstvě kůže. Celulitida je změna v tukové tkáni, která je častější u žen než u mužů. Redukci celulitidy provádíme pomocí technologie fungující na principu tepla a obnovení kolagenových vláken. Vyskytuje se většinou na bocích, pažích, hýždích, břiše, a stehnech. Výsledek je viditelný, s okamžitým efektem.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ A KOLIK SEZENÍ BUDU POTŘEBOVAT?

Ošetřovanou pokožku očistíme, aplikujeme anticelulitidní  gel a spustíme LED přístroj. Ošetření trvá cca 20minut. Během ošetření máte na očích brýle, přes které je vidět intenzivní světlo. Redukce celulitidy je pohodlná, příjemná, podobná masáži, pociťujete příjemné mírné teplo. Výsledky jsou viditelné s okamžitým efektem.  Doporučujeme 6 -12 sezení, s frekvencí 2 ošetření týdně. Ošetření není bolestivé, spíše relaxační. Cena je vždy stejná 1 zóna 920,-Kč.

DOPORUČENÍ PRO DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ:

pijte hodně čisté vody, jezte vyváženou stravu, v kombinaci se sportovní aktivitou zlepšíte výsledky ošetření. Dodržujte doporučený rozsah ošetření, aplikujte doporučenou anticelulitidní  kosmetiku pro dosažení lepších výsledků a podpořte tak účinek absolvované procedury.

OŠETŘENÍ SE NEDOPORUČUJE:

těhotným, lidem s epilepsií, poruchou srážlivosti krve, dermatitidy, opary, cukrovkou, mykózy, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně ,při nemocech srdce, po užití fotosenzitivních léků,  s alergií na sluneční světlo,  lidem s rakovinou .

 

REDUKCE CELULITIDY LED TECHNOLOGIÍ

FORMULÁŘ / DOTAZ / POPTÁVKA

Všechny údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Provozovatelem kosmetických salonů No+Vello
pro Česko a Slovenko je společnost:
MORXIMO invest a.s.
Hvěvotín č. p. 530
783 47 Hněvotín
IČ: 293 99 947
info@nomasvello.cz