DEPILACE IPL PULZNÍM SVĚTLEM

Technologie IPL se věnuje ošetření těla a obličeje, pomáhá eliminovat nežádoucí chloupky na libovolné části těla. IPL zařízení Nomasvello® umožňuje trvalé odstranění chloupků. Ošetření je bezbolestné, rychlé, má dlouhotrvající účinek, je efektivní jak u mužů, tak u žen. IPL umožňuje zničení vlasového folikulu prostřednictvím selektivní fototermolýzy, která způsobí trvalé odumření chloupkové folikuly.  Velkou roli hraje obsah melaninu ve folikule chloupku. Melanin je barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede absorbovat svazek paprsků z proměnlivého pulsního světla tak, že dojde k zahřátí chloupku až do kořínku, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Odstraněním těchto buněk chloupek zaniká, po prvním sezení 30% chloupků zmizí. Na konci posledního ošetření bude odstraněno 90%. Zbývající chloupky budou vzácné, tenké, odbarvené a jemné.

MOHU NA OŠETŘENÍ PO OPALOVÁNÍ?

SUN & SAFE © je nejnovější IPL technologie vyvinutá v oddělení výzkumu a vývoje Nomasvello® (R & D) , kdy je možné odstranit i chloupky, které byly vystaveny slunečnímu záření. Díky tomuto inovativnímu systému nabízí všechna střediska Nomasvello® depilační ošetření kůže vystavené slunečnímu záření nebo jinému ultrafialovému záření. Světlo se speciálně filtruje, nepoškozuje tkáň již ovlivněnou slunečním zářením, poskytuje bezpečné a účinné odstranění chloupků, kůže se okamžitě hydratuje.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ A KOLIK SEZENÍ BUDU POTŘEBOVAT?

Chloupky před ošetřením IPL oholíme asi na 0,5 – 1 mm délku. Depilovaná oblast se dezinfikuje a poté postupně osvětluje, během procesu se přikládají chladivé gelové obklady. Po ošetření aplikujeme zklidňující přípravek. Během zákroku máte na očích tmavé brýle, přes které je vidět intenzivní světlo v podobě záblesku. Zákrok není bolestivý. Doba ošetření závisí na velikosti ošetřované oblasti. Cena je vždy stejná 1 zóna 920,-Kč. Během několika dní odumřelé chloupky přirozeně vypadají.  Kompletní ošetření zahrnuje řadu 6-12 sezení, počet návštěv, které potřebujete, závisí na  více faktorech jako je barva kůže, odstín vlasů, hloubce kořínků, pohlaví a věku klienta, hormonálním stavu. Ochlupení roste v cyklech, existují období růstu a období klidu. IPL působí na chloupky v růstové fázi. Frekvence sezení je od 4 do 8 týdnů.

DOPORUČENÍ PRO DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ:

Dodržujte doporučený rozsah IPL!  Aplikujte doporučenou kosmetiku pro dosažení lepších výsledků a podpořte tak účinek absolvované procedury! Nevytrhávejte chloupky mezi sezeními! Neopalujete se tři dny před a tři dny po ošetření!

OŠETŘENÍ SE NEDOPORUČUJE:

Lidem trpící epilepsií, cukrovkou, oparem, při nemocech srdce, po užití fotosenzitivních léků, tetování, křečové žíly (menší lze zakrýt) po peelingu (od lékaře po měsíci, z kosmetického salonu 10 dní, domácí týden), alergií na sluneční světlo, neprovádíme těhotným ženám, lidem s rakovinou. IPL pouze na zdravou pokožku a pro naprosto zdravého člověka.

DEPILACE IPL PULZNÍM SVĚTLEM

FORMULÁŘ / DOTAZ / POPTÁVKA

Všechny údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Provozovatelem kosmetických salonů No+Vello
pro Česko a Slovenko je společnost:
MORXIMO invest a.s.
Hvěvotín č. p. 530
783 47 Hněvotín
IČ: 293 99 947
info@nomasvello.cz