OMLAZENÍ PLETI IPL TECHNOLOGIÍ Anti-aging

IPL světlo proniká do kůže, kterou mírně prohřívá a vytváří tak optimální podmínky pro zatažení jemných kapilár a obnovu kolagenních vláken čímž pleť celkově omladí. IPL světlo si dokáže poradit v cílených strukturách jako nepravidelný pigment, rozšířená žilka, vlasová cibulka nebo mazová žláza, ty obvykle špatně reagují na laserové paprsky. Pulzní světlo se při průchodu kožními vrstvami vstřebává v nepravidelném pigmentu, kde rozmělní melanin na drobné částečky. Ty se následně vyloučí na povrch nebo jsou postupně vstřebávány bílými krvinkami. Vzhledem k jemnosti zákroku je toto omlazení pleti vhodné pro pleť s poruchou pigmentace, jemnými vráskami i pro problématickou pleť. Procedura je vhodná pro ženy i muže v jakémkoliv věku, pro všechny typy pleti.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ A KOLIK SEZENÍ BUDU POTŘEBOVAT?

Ošetřovanou pleť nejdříve odlíčíme, poté naneseme speciální gel a začínáme pracovat přístrojem. Po ošetření aplikujeme zklidňující přípravek. Během zákroku máte na očích tmavé brýle, přes které je vidět intenzivní světlo v podobě záblesku. Ošetření není bolestivé. Doba ošetření závisí na velikosti ošetřované oblasti. Cena je vždy stejná 1 zóna 920,-Kč. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, kompletní léčba vyžaduje 6-12 sezení v intervalu 21 dní, závisí na pohlaví a věku klienta, hormonálním stavu atd..

DOPORUČENÍ PRO DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ:

Dodržujte doporučený rozsah IPL! Aplikujte doporučenou kosmetiku pro dosažení lepších výsledků a podpořte tak účinek absolvované procedury!

OŠETŘENÍ SE NEDOPORUČUJE:

Lidem trpící epilepsií, cukrovkou, herpesem , při nemocech srdce, po užití fotosenzitivních léků, tetování, křečové žíly (menší lze zakrýt) po peelingu (od lékaře po měsíci, z kosmetiky 10 dní, domácí týden), alergie na sluneční světlo, neprovádíme těhotným, lidem s rakovinou. IPL pouze na zdravou pokožku a pro naprosto zdravého člověka.

OMLAZENÍ PLETI IPL TECHNOLOGIÍ Anti-aging

FORMULÁŘ / DOTAZ / POPTÁVKA

Všechny údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Provozovatelem kosmetických salonů No+Vello
pro Česko a Slovenko je společnost:
MORXIMO invest a.s.
Hvěvotín č. p. 530
783 47 Hněvotín
IČ: 293 99 947
info@nomasvello.cz