HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI ULTRAZVUKEM

Ultrazvukové vlny pronikají do hlubších vrstev pokožky, kde uvolňují maz, černé tečky a nahromaděné nečistoty. Po proniknutí do pokožky zvyšují ultrazvukové vlny teplotu okolní tkáně, čímž se zlepšuje okysličování buněk a stimuluje tvorba kolagenu. Ošetření ultrazvukem působí i proti akné, protože má antibakteriální účinky. Ionty galvanické funkce čistí pokožku od nečistot, které způsobují matný a mdlý vzhled pleti. Ionty přitahují usazené toxiny v hlubších vrstvách a připravují je na odstranění. Kromě důkladného čištění pokožky, kladné a záporné ionty zlepšují okysličování a cirkulaci, podporují zdraví buněk, pomáhají odvrátit poškození volnými radikály a bojují proti předčasnému stárnutí. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ A KOLIK SEZENÍ BUDU POTŘEBOVAT?

Ošetřovanou pleť odlíčíme, na zvlhčené pokožce pracujeme ultrazvukovou špachtli, při čemž se póry uvolňují a na špachtli zůstává maz a špína. Na vyčištěnou pleť aplikujeme revitalizační emulzi nebo jiný kosmetický přípravek dle typu pleti a typu ošetření, tento za pomoci špachtle zapracujeme do oblastí kolem očí a dalších oblastí, kde se tvoří vrásky a postupně takto promasírujeme celou tvář. Ošetření trvá cca 20 minut, čištění pleti je příjemné, šetrné a hlavně dokonalé, bez použití chemických látek. Čištění pleti ultrazvukem doporučujeme jednou za měsíc.

DOPORUČENÍ PRO DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ: 

 Aplikujte doporučenou kosmetiku pro dosažení lepších výsledků a podpořte tak účinek absolvované procedury, chraňte se před UV zářením krémy s vysokým ochranným faktorem.

OŠETŘENÍ SE NEDOPORUČUJE:

lidem s hyperfunkcí (zvýšenou funkcí ) štítné žlázy,  epilepsií, cukrovkou, oparem , při nemocech srdce, po užití fotosenzitivních léků, tetování, po peelingu (od lékaře po měsíci, z kosmetiky 10 dní, domácí týden), při alergie na sluneční světlo, neprovádíme těhotným, lidem s rakovinou.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI ULTRAZVUKEM

FORMULÁŘ / DOTAZ / POPTÁVKA

Všechny údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

 

Provozovatelem kosmetických salonů No+Vello
pro Česko a Slovenko je společnost:
MORXIMO invest a.s.
Hvěvotín č. p. 530
783 47 Hněvotín
IČ: 293 99 947
info@nomasvello.cz